Pedikúra v létě 

V létě jsou naše nohy více zatěžované než v zimním období. V létě častěji chodíme na boso, nohy se nám hodně potí, kůže zrohovatí a tedy je velice důležité nohám i nehtům věnovat zvýšenou péči.

A tehdy je vhodný čas na pedikúru - zlepší se Vám stav kůže a nehtů na nohou a odstraní se nedostatky.
Pokud toužíte po krásných a zdravým nohách a relaxu zároveň, využijte mojí nabídky a objednejte se ke mně na ošetření. S láskou a péčí se o Vaše nožky dobře postarám.

 
 
 
Protože v létě nosíme otevřené boty, je velice důležité, jak naše nožky vypadají. Není hezké, když krásně oblečená a upravená žena, nemá upravené nohy, má ztvrdlé a rozpraskané paty, oprýskaný lak na nehtech apod. Krásná pedikúra není jen předpokladem pro harmonický obraz, ale také je důležitá pro stylistický přízvuk.
 
V letních měsících je noha vystavena většímu pocení a to může vést k přemnožení bakterií a plísní, kterým se ve vlhkém prostředí nadmíru daří. Pokud jsou nohy potivé, je třeba nosit vhodnou obuv a zejména v létě dobře větratelnou a vstřebatelnou.
Ve vedrech nenoste punčochy z umělých vlákem - nezachytávají pot a ještě více nutí nohu potit se. Pro zmírnění potivosti, používejte antibakteriální spreje proti pocení nohou. Účinné je také zasypat nohu pudrem určeným speciálně na chodidla, který stahuje vlhkost. 

Pro zmírnění pocení nejen nohou doporučuji Perlový pudr