Pedikúra jako zážitek

 
V dnešní uspěchané době je občas potřeba zpříjemnit si den a k tomu je také právě vhodná péče o Vaše nožky. Věnujte svým nohách pravidelnou a důkladnou péči. 
 

Pravidelná pedikúra významně omezí výskyt otlaků, plísní, zanesených valů a zarostlých nehtů. Nejen ženy, ale také muži začínají věnovat péči o vzhled svých nohou. Profesionální pedikúra nezahrnuje jen pouhé zkrácení nehtů na palcích. Protistresová masáž a důkladný peeling pomáhají chránit před otoky kotníků, pomáhají vylepšovat vzhled i pocit nevzhledné hrubé kůže.

 

Péče o nohy je mimořádně důležitá (dolní končetiny nosí každodenně mnoho hodin váhu celého těla) a je stejně důležitá jako péče o kteroukoli jinou část Vašeho těla. Čisté, lehké a upravené nohy jsou Vaší vizitkou.

 
Po vložení Vašich nohou do vodní lázně ucítíte krásné uvolnění, jakoby z Vás "sjelo" veškeré napětí. Zklidníte se a začnete se cítit dobře a v pohodě. Příjemný pocit úlevy, který vám dává ošetření od otlaků, tvrdé a popraskané paty, promasírování chodidla stojí přinejmenším za vyzkoušení. Postarám se o Vaše nožky, aby Vás mohly opět s pocitem lehkosti nosit.
 

 

Proč chodit na pedikúru?

Je důležité si uvědomit, že nohy nás „nosí" celý život! Péče o nohy by se rozhodně neměla podceňovat. Základní péče, která spočívá v pravidelném zjemňování a zvláčňování pokožky pomocí nanášení krémů je mnohdy nedostatečná. Pokožka na nohou bývá často hodně suchá. Mnoha lidem se na patách a palcích, někdy i na ploskách nohy tvoří nepříjemné množství ztvrdlé a suché kůže, se kterou si poradí jen zkušená pedikérka.

 

Pokud si člověk ztvrdlou a suchou kůži neošetřuje, může dojít až k prasklinám kůže, nejčastěji na patách, což je velmi bolestivé a hojení těchto prasklin je velice dlouhodobé. Hlavně je zcela zbytečné, aby k prasklinám na kůži vůbec došlo. Správnou péčí o nohy a pravidelným ošetřováním zkušenou pedikérkou, se dá těmto problémům předejít.

 

Tak neváhejte a dopřejte úlevu svým nohám, které si to rozhodně zaslouží! Starejte se o své tělo, je to dobrá a vděčná investice.

 
Můžete potěšit a udělat také radost Vašim blízkým dárkovým poukazem, který Vám vystavím v jakékoli ceně.
 
Při ošetření používám produkty kosmetiky TianDe.
 
 
 
Těším se na Vás.