Goji - kustovnice čínská = elixír zdraví a dlouhověkosti

 
Pravidelné užívání Goji reguluje tok životní energie Chi,
posiluje tělo a ducha a vede k dlouholetosti.

 

Ovoce Goji

Elixír zdraví a dlouhověkosti, ovoce nesmrtelnosti, červené diamanty či tajemství krásy a věčného mládí hollywoodských hvězd. Nevíte, o jakém ovoci je řeč? Není to citron, pomeranč ani kiwi. Jedná se o rostlinu GOJI - kustovnici čínskou.

Na keřích kustovnice čínské rostou krásné oranžové plody s jemně nasládlou chutí, obsahující neuvěřitelně vysoké množství vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších prospěšných látek. Status nejprospěšnějšího ovoce na světě potvrdilo goji mnoho vědeckých studií. Jeho důkazem je vitalita, dlouhověkost a zdraví čínských mnichů, ale i obyvatel žijících v oblastech provincie Ningxia. Zde toto ovoce, s blahodárnými účinky na lidské tělo i mysl, staví na nejvyšší příčku svého jídelníčku paradoxně spolu s hollywoodskými hvězdami, které si díky jeho pravidelné konzumaci uchovávají a pěstují svoji krásu a vitalitu mládí.

Keříky kustovnice čínské se pěstují v mírně suchých oblastech ve výšce 3 600 metrů nad mořem. Rostou hlavně na území Číny a v některých částech Mongolska. Oranžové nasládlé bobule, rostoucí na keřících kustovnice, obsahují mnoho vitamínů, minerálů a jiných prospěšných látek a čínská medicína je již několik tisíciletí využívá jako největší dar přírody pro lidské zdraví.

Produkty:

  • GOJI ORIGINAL 100% JUICE

je tekutina lisovaná z čerstvých plodů kustovnice čínské, které jsou skutečným elixírem mládí, zdraví a krásy. Šťáva je získaná z přiměřeně zralého a zdravého, čerstvého ovoce, s charakteristickou barvou, vůní a chutí.

  • SUŠENÉ PLODY GOJI

Sušené plody GOJI ORIGINAL se mohou konzumovat samostatně, nebo přidávat do koktejlů, salátů, jogurtů a dalších pokrmů.

Dopřejte si i Vy tyto čerstvé produkty z ručních, výběrových sklizní nejvyšší kvality ve třídě exclusive. Plody Goji jsou tím nejprospěšnějším sušeným ovocem na naší planetě.

5 000 let čínská medicína používá Goji jako elixír mládí, dlouhověkosti, zdraví a krásy a díky vysokému obsahu prospěšných vitamínů, minerálů a dalších účinných látek věří, že stačí pravidelně užívat 25 ml denně.

Zastupuji firmu Himalyo a uvedené produkty si můžete u mne zakoupit. 

Více informací o produktech Vám ráda sdělím při osobním setkání nebo mne kontaktujte:
e-mail: skanurkovova@centrum.cz, tel. 603 162 680